Game Schedule
Date: Division: Team:  
Start Time Home Team Away Team Division Field
Thu 8/17/2017 5:30 PM Adult Softball FIELD 3G
Thu 8/17/2017 6:00 PM WEAVER STU VINCENT Boys High School FIELD 1
Thu 8/17/2017 6:00 PM Adult Softball FIELD 2
Thu 8/17/2017 6:00 PM Adult Softball FIELD 3
Thu 8/17/2017 6:00 PM Adult Softball FIELD 4
Thu 8/17/2017 6:00 PM MORRISON ARON RAULS Boys 8 & Under FIELD 5
Thu 8/17/2017 6:00 PM Adult Softball FIELD 6
Thu 8/17/2017 6:00 PM PIRRELLO JEN RAUCH Boys 7 & Under -TRN FIELD 7
Thu 8/17/2017 6:00 PM BUNCH MIKAEL OLSON Boys 5 & Under -TRN FIELD 8
Thu 8/17/2017 8:00 PM BRADY JACKSON VAN IWAARDEN Boys High School FIELD 1
Fri 8/18/2017 6:00 PM RYAN AMY FLEXSENHAR Boys 9 & Under FIELD 4
Fri 8/18/2017 6:00 PM TRAMMEL JOE SHEPARD Boys 8 & Under FIELD 5
Fri 8/18/2017 6:00 PM HUDSON BEN RUCK Boys 13 & Under FIELD 6
Fri 8/18/2017 6:00 PM KIEFER MATTHEW DIERBERG Boys 8 & Under FIELD 7
Fri 8/18/2017 8:00 PM SAUER ROB AMLONG Boys 12 & Under FIELD 4
Fri 8/18/2017 8:00 PM RUCK JOHNNY LEWELLEN Boys 13 & Under FIELD 6
Sat 8/19/2017 8:00 AM GMB FIELD 1
Sat 8/19/2017 8:00 AM GMB FIELD 2
Sat 8/19/2017 8:00 AM GMB FIELD 3
Sat 8/19/2017 8:00 AM GMB FIELD 3G
Sat 8/19/2017 8:00 AM GMB FIELD 4
Sat 8/19/2017 8:00 AM GMB FIELD 5
Sat 8/19/2017 8:00 AM GMB FIELD 5G
Sat 8/19/2017 8:00 AM GMB FIELD 7
Sat 8/19/2017 8:00 AM GMB FIELD 7G
Sun 8/20/2017 8:00 AM GMB FIELD 1
Sun 8/20/2017 8:00 AM GMB FIELD 2
Sun 8/20/2017 8:00 AM GMB FIELD 3
Sun 8/20/2017 8:00 AM GMB FIELD 3G
Sun 8/20/2017 8:00 AM GMB FIELD 4
Sun 8/20/2017 8:00 AM GMB FIELD 5
Sun 8/20/2017 8:00 AM GMB FIELD 5G
Sun 8/20/2017 8:00 AM GMB FIELD 7
Sun 8/20/2017 8:00 AM GMB FIELD 7G
Sun 8/20/2017 1:00 PM 14UB Practice (Seidel) FIELD 6
Sun 8/20/2017 3:00 PM Ruck/Murphy FIELD 6
Sun 8/20/2017 3:00 PM OLSON DAVID KOSANKE Boys 5 & Under -TRN FIELD 8
Sun 8/20/2017 4:30 PM DOUGLAS ANDREW BUCHANAN Boys 6 & Under -TRN FIELD 8
Sun 8/20/2017 6:00 PM HS Game (need EAA umpires) FIELD 1
Sun 8/20/2017 6:00 PM FLASCHAR JUSTIN BOTTORFF Boys 5 & Under -TRN FIELD 8
Mon 8/21/2017 6:00 PM CARRASQUILLO JUSTIN BOBBITT Boys 14 & Under FIELD 2
Mon 8/21/2017 6:00 PM METTER MATT SKAGGS Boys 9 & Under FIELD 4
Mon 8/21/2017 6:00 PM TRAMMEL SCOTT MORRISON Boys 8 & Under FIELD 5
Mon 8/21/2017 6:00 PM MCEVOY CHRIS AHRENS Boys 10 & Under FIELD 6
Mon 8/21/2017 6:00 PM MOWRY CHRISTEN SCHULTE Boys 7 & Under -TRN FIELD 7
Mon 8/21/2017 7:00 PM MILLER BRET BOES Girls 10 & Under FIELD 3G
Mon 8/21/2017 8:00 PM ROBINSON CHRIS DEBELLA Boys 12 & Under FIELD 6
Tue 8/22/2017 6:00 PM Ozersky - 14U G Practice FIELD 3
Tue 8/22/2017 6:00 PM Ozersky - 14U G Practice FIELD 3G
Tue 8/22/2017 6:00 PM FLEXSENHAR TERRY ANCEL Boys 9 & Under FIELD 5
Tue 8/22/2017 6:00 PM RUCK DOUG HUDSON Boys 13 & Under FIELD 6
Tue 8/22/2017 6:00 PM RAULS JASON TRAMMEL Boys 8 & Under FIELD 7
Tue 8/22/2017 8:00 PM BRADY MARK WEAVER Boys High School FIELD 1
Tue 8/22/2017 8:00 PM WOODROW TODD BERTCHUME Boys 12 & Under FIELD 6
Wed 8/23/2017 5:30 PM ROBISON MICHAEL BOGAD Girls 10 & Under FIELD 3G
Wed 8/23/2017 5:30 PM CLARK KEVIN FISHER Girls 8 & Under FIELD 7G
Wed 8/23/2017 6:00 PM VINCENT CARL SCHMITTGENS Boys High School FIELD 1
Wed 8/23/2017 6:00 PM 13UB Ruck Practice FIELD 2
Wed 8/23/2017 6:00 PM BEEMAN ROBYN WEAVER Boys 9 & Under FIELD 4
Wed 8/23/2017 6:00 PM METZ KENT MURPHY Boys 13 & Under FIELD 6
Wed 8/23/2017 6:00 PM BUCHANAN JUDY HERBST Boys 6 & Under -TRN FIELD 8
Wed 8/23/2017 7:00 PM ROBB LUKE WOLF Girls 9 & Under FIELD 7G
Wed 8/23/2017 8:00 PM GORING MARK WEAVER Boys High School FIELD 1
Thu 8/24/2017 5:30 PM Adult Softball FIELD 3G
Thu 8/24/2017 6:00 PM GORING STU VINCENT Boys High School FIELD 1
Thu 8/24/2017 6:00 PM Adult Softball FIELD 2
Thu 8/24/2017 6:00 PM Adult Softball FIELD 3
Thu 8/24/2017 6:00 PM Adult Softball FIELD 4
Thu 8/24/2017 6:00 PM WEAVER BENJIMAN KENT Boys 9 & Under FIELD 5
Thu 8/24/2017 6:00 PM Adult Softball FIELD 6
Thu 8/24/2017 6:00 PM KETCHERSIDE ROBERT LAPPIN Boys 9 & Under FIELD 7
Thu 8/24/2017 8:00 PM VINCENT BILL BRADY Boys High School FIELD 1
Fri 8/25/2017 6:00 PM WEST JOE KRITCHELL Boys 13 & Under FIELD 2
Fri 8/25/2017 6:00 PM OLLAR CLINT MEYER Boys 11 & Under FIELD 3
Fri 8/25/2017 6:00 PM WOODROW MICHAEL ROBINSON Boys 12 & Under FIELD 4
Fri 8/25/2017 6:00 PM SHEPARD ARON RAULS Boys 8 & Under FIELD 5
Fri 8/25/2017 6:00 PM METZ JEFFREY SCHORMANN Boys 13 & Under FIELD 6
Fri 8/25/2017 8:00 PM BUCHHEIT NATHAN HART Boys 14 & Under FIELD 2
Fri 8/25/2017 8:00 PM BELVAL TOM KOMAR Boys 10 & Under FIELD 6
Sat 8/26/2017 8:00 AM Triple Play - August Sizzler FIELD 1
Sat 8/26/2017 8:00 AM Triple Play - August Sizzler FIELD 2
Sat 8/26/2017 8:00 AM Triple Play - August Sizzler FIELD 3
Sat 8/26/2017 8:00 AM Triple Play - August Sizzler FIELD 3G
Sat 8/26/2017 8:00 AM Triple Play - August Sizzler FIELD 4
Sat 8/26/2017 8:00 AM Triple Play - August Sizzler FIELD 5
Sat 8/26/2017 8:00 AM Triple Play - August Sizzler FIELD 5G
Sat 8/26/2017 8:00 AM Triple Play - August Sizzler FIELD 6
Sat 8/26/2017 8:00 AM Triple Play - August Sizzler FIELD 7
Sat 8/26/2017 8:00 AM Triple Play - August Sizzler FIELD 7G
Sun 8/27/2017 8:00 AM Triple Play - August Sizzler FIELD 1
Sun 8/27/2017 8:00 AM Triple Play - August Sizzler FIELD 2
Sun 8/27/2017 8:00 AM Triple Play - August Sizzler FIELD 3
Sun 8/27/2017 8:00 AM Triple Play - August Sizzler FIELD 3G
Sun 8/27/2017 8:00 AM Triple Play - August Sizzler FIELD 4
Sun 8/27/2017 8:00 AM Triple Play - August Sizzler FIELD 5
Sun 8/27/2017 8:00 AM Triple Play - August Sizzler FIELD 5G
Sun 8/27/2017 8:00 AM Triple Play - August Sizzler FIELD 6
Sun 8/27/2017 8:00 AM Triple Play - August Sizzler FIELD 7
Sun 8/27/2017 8:00 AM Triple Play - August Sizzler FIELD 7G
Sun 8/27/2017 1:30 PM FLASCHAR MIKAEL OLSON Boys 5 & Under -TRN FIELD 8
Sun 8/27/2017 6:00 PM HS Game (Need EAA Umpires) FIELD 1
Mon 8/28/2017 5:30 PM HAILS ROBIN BONCZEK Girls 12 & Under FIELD 3G
Mon 8/28/2017 6:00 PM BRAND SCOTT NIEKAMP Boys 14 & Under FIELD 2
Mon 8/28/2017 6:00 PM LAPPIN TERRY ANCEL Boys 9 & Under FIELD 4
Mon 8/28/2017 6:00 PM DIERBERG LANCE TYSON Boys 8 & Under FIELD 5
Mon 8/28/2017 6:00 PM BERTCHUME CHRIS DEBELLA Boys 12 & Under FIELD 6
Mon 8/28/2017 6:00 PM RAUCH LANCE MOWRY Boys 7 & Under -TRN FIELD 7
Mon 8/28/2017 6:00 PM BUNCH DAVID KOSANKE Boys 5 & Under -TRN FIELD 8
Mon 8/28/2017 7:00 PM OZERSKY NATHAN NEUMANN Girls 14 & Under FIELD 3G
Mon 8/28/2017 8:00 PM WOODROW SUSAN SAUER Boys 12 & Under FIELD 6
Tue 8/29/2017 6:00 PM BUKOWSKY NOAH HERRIN Boys 11 & Under FIELD 3
Tue 8/29/2017 6:00 PM RAULS JOE SHEPARD Boys 8 & Under FIELD 7
Wed 8/30/2017 5:30 PM Wasson: Block 5:30 game out FIELD 3G
Wed 8/30/2017 5:30 PM CLARK TYLER DOUGHERTY Girls 8 & Under FIELD 5G
Wed 8/30/2017 5:30 PM MEIER ROBIN BONCZEK Girls 9 & Under FIELD 7G
Wed 8/30/2017 6:00 PM VAN IWAARDEN MARK WEAVER Boys High School FIELD 1
Wed 8/30/2017 6:00 PM DOBSON JUSTIN BOBBITT Boys 14 & Under FIELD 2
Wed 8/30/2017 6:00 PM BEEMAN SEAN KETCHERSIDE Boys 9 & Under FIELD 4
Wed 8/30/2017 6:00 PM MEYER MELISSA POERTNER Boys 11 & Under FIELD 6
Wed 8/30/2017 6:00 PM BUCHANAN PRESTON GROSS Boys 6 & Under -TRN FIELD 8
Wed 8/30/2017 7:00 PM SIEBELS PHILIP OZERSKY Girls 14 & Under FIELD 3G
Wed 8/30/2017 7:00 PM NEUMANN LISA MILLER Girls 10 & Under FIELD 7G
Wed 8/30/2017 8:00 PM WEAVER DAN GORING Boys High School FIELD 1
Wed 8/30/2017 8:00 PM BRAND ROB CARRASQUILLO Boys 14 & Under FIELD 2
Wed 8/30/2017 8:00 PM BERTCHUME ROB AMLONG Boys 12 & Under FIELD 4
Wed 8/30/2017 8:00 PM MEYER BEN RUCK Boys 13 & Under FIELD 6
Wed 8/30/2017 8:30 PM WASSON NATHAN NEUMANN Girls 14 & Under FIELD 3G
Thu 8/31/2017 5:30 PM Adult Softball FIELD 3G
Thu 8/31/2017 6:00 PM BRADY STU VINCENT Boys High School FIELD 1
Thu 8/31/2017 6:00 PM Adult Softball FIELD 2
Thu 8/31/2017 6:00 PM Adult Softball FIELD 3
Thu 8/31/2017 6:00 PM Adult Softball FIELD 4
Thu 8/31/2017 6:00 PM TRAMMEL SCOTT MORRISON Boys 8 & Under FIELD 5
Thu 8/31/2017 6:00 PM Adult Softball FIELD 6
Thu 8/31/2017 6:00 PM OLSON LAURA BUNCH Boys 5 & Under -TRN FIELD 8
Thu 8/31/2017 8:00 PM BAKER CARL SCHMITTGENS Boys High School FIELD 1
Fri 9/1/2017 6:00 PM RAUCH DAVID KOSANKE Boys 7 & Under -TRN FIELD 7
Sat 9/2/2017 10:00 AM TRAMMEL MELISSA POERTNER Boys 11 & Under FIELD 3
Sat 9/2/2017 12:00 PM HERRIN JASON TRAMMEL Boys 11 & Under FIELD 3
Sat 9/2/2017 12:00 PM FLEXSENHAR BENJIMAN KENT Boys 9 & Under FIELD 5
Sat 9/2/2017 2:00 PM SKAGGS DANIEL BLACK Boys 9 & Under FIELD 5
Sun 9/3/2017 12:00 PM MANN TOM KOMAR Boys 10 & Under FIELD 3
Sun 9/3/2017 4:00 PM OLLAR MELISSA POERTNER Boys 11 & Under FIELD 4
Sun 9/3/2017 4:00 PM ROBB SHAWN LUESSE Girls 9 & Under FIELD 7G
Sun 9/3/2017 5:30 PM CONSOLINO SUSAN HERRMANN Girls 10 & Under FIELD 5G
Sun 9/3/2017 6:00 PM OLSON DAN FLASCHAR Boys 5 & Under -TRN FIELD 8
Mon 9/4/2017 6:00 PM BELVAL BRYAN MCEVOY Boys 10 & Under FIELD 4
Mon 9/4/2017 6:00 PM FLEXSENHAR ROBYN WEAVER Boys 9 & Under FIELD 5
Mon 9/4/2017 6:00 PM SKAGGS JEFF METTER Boys 9 & Under FIELD 7
Tue 9/5/2017 6:00 PM VINCENT CARL SCHMITTGENS Boys High School FIELD 1
Tue 9/5/2017 6:00 PM MEYER JASON TRAMMEL Boys 11 & Under FIELD 3
Tue 9/5/2017 6:00 PM KIEFER DAN FLICKINGER Boys 8 & Under FIELD 5
Tue 9/5/2017 6:00 PM KRITCHELL BEN RUCK Boys 13 & Under FIELD 6
Tue 9/5/2017 6:00 PM RAULS JOE SHEPARD Boys 8 & Under FIELD 7
Tue 9/5/2017 6:00 PM DOUGLAS PRESTON GROSS Boys 6 & Under -TRN FIELD 8
Tue 9/5/2017 8:00 PM RUCK JEFFREY SCHORMANN Boys 13 & Under FIELD 6
Wed 9/6/2017 6:00 PM LOCHMANN SCOTT NIEKAMP Boys 14 & Under FIELD 2
Wed 9/6/2017 6:00 PM RUCK BRIAN SEECK Boys 13 & Under FIELD 4
Wed 9/6/2017 6:00 PM OLSON JUSTIN BOTTORFF Boys 5 & Under -TRN FIELD 8
Wed 9/6/2017 7:00 PM SIEBELS MARK WASSON Girls 14 & Under FIELD 3G
Wed 9/6/2017 7:00 PM MEIER MICHAEL ROBB Girls 9 & Under FIELD 7G
Wed 9/6/2017 8:00 PM MEYER DAN SHARP Boys 13 & Under FIELD 4
Wed 9/6/2017 8:00 PM WEST KENT MURPHY Boys 13 & Under FIELD 6
Thu 9/7/2017 5:30 PM Adult Softball FIELD 3G
Thu 9/7/2017 6:00 PM Adult Softball FIELD 2
Thu 9/7/2017 6:00 PM Adult Softball FIELD 3
Thu 9/7/2017 6:00 PM Adult Softball FIELD 4
Thu 9/7/2017 6:00 PM Adult Softball FIELD 6
Thu 9/7/2017 6:00 PM MORRISON JOE SHEPARD Boys 8 & Under FIELD 7
Thu 9/7/2017 8:00 PM SCHMITTGENS STU VINCENT Boys High School FIELD 1
Fri 9/8/2017 6:00 PM HART TODD BRAND Boys 14 & Under FIELD 2
Fri 9/8/2017 6:00 PM TRAMMEL MICHAEL BUKOWSKY Boys 11 & Under FIELD 3
Fri 9/8/2017 6:00 PM DEBELLA CRAIG WOODROW Boys 12 & Under FIELD 4
Fri 9/8/2017 6:00 PM SEECK KENT MURPHY Boys 13 & Under FIELD 6
Fri 9/8/2017 6:00 PM RYAN SEAN KETCHERSIDE Boys 9 & Under FIELD 7
Fri 9/8/2017 8:00 PM CARRASQUILLO MIKE BUCHHEIT Boys 14 & Under FIELD 2
Fri 9/8/2017 8:00 PM HUDSON TOM LUFT Boys 13 & Under FIELD 3
Fri 9/8/2017 8:00 PM HERRIN TROY OLLAR Boys 11 & Under FIELD 4
Fri 9/8/2017 8:00 PM SHARP BEN RUCK Boys 13 & Under FIELD 6
Sat 9/9/2017 8:00 AM Triple Play - Diamond Bling Battle FIELD 1
Sat 9/9/2017 8:00 AM Triple Play - Diamond Bling Battle FIELD 2
Sat 9/9/2017 8:00 AM Triple Play - Diamond Bling Battle FIELD 3
Sat 9/9/2017 8:00 AM Triple Play - Diamond Bling Battle FIELD 3G
Sat 9/9/2017 8:00 AM Triple Play - Diamond Bling Battle FIELD 4
Sat 9/9/2017 8:00 AM Triple Play - Diamond Bling Battle FIELD 5
Sat 9/9/2017 8:00 AM Triple Play - Diamond Bling Battle FIELD 5G
Sat 9/9/2017 8:00 AM Triple Play - Diamond Bling Battle FIELD 6
Sat 9/9/2017 8:00 AM Triple Play - Diamond Bling Battle FIELD 7
Sat 9/9/2017 8:00 AM Triple Play - Diamond Bling Battle FIELD 7G
Sun 9/10/2017 8:00 AM Triple Play - Diamond Bling Battle FIELD 1
Sun 9/10/2017 8:00 AM Triple Play - Diamond Bling Battle FIELD 2
Sun 9/10/2017 8:00 AM Triple Play - Diamond Bling Battle FIELD 3
Sun 9/10/2017 8:00 AM Triple Play - Diamond Bling Battle FIELD 3G
Sun 9/10/2017 8:00 AM Triple Play - Diamond Bling Battle FIELD 4
Sun 9/10/2017 8:00 AM Triple Play - Diamond Bling Battle FIELD 5
Sun 9/10/2017 8:00 AM Triple Play - Diamond Bling Battle FIELD 6
Sun 9/10/2017 8:00 AM Triple Play - Diamond Bling Battle FIELD 7
Sun 9/10/2017 8:00 AM Triple Play - Diamond Bling Battle FIELD 7G
Sun 9/10/2017 4:00 PM NEUMANN BRET BOES Girls 10 & Under FIELD 5G
Sun 9/10/2017 5:30 PM ROBISON SUSAN HERRMANN Girls 10 & Under FIELD 5G
Sun 9/10/2017 6:00 PM BUNCH DAN FLASCHAR Boys 5 & Under -TRN FIELD 8
Mon 9/11/2017 6:00 PM MEYER BEN RUCK Boys 13 & Under FIELD 2
Mon 9/11/2017 6:00 PM BERTCHUME CRAIG WOODROW Boys 12 & Under FIELD 4
Mon 9/11/2017 6:00 PM CURNUTTE MATT SKAGGS Boys 9 & Under FIELD 5
Mon 9/11/2017 6:00 PM AHRENS ANDY BELVAL Boys 10 & Under FIELD 6
Mon 9/11/2017 6:00 PM MOWRY DAVID KOSANKE Boys 7 & Under -TRN FIELD 7
Mon 9/11/2017 7:00 PM BONCZEK JAMES SCHNARR Girls 12 & Under FIELD 3G
Mon 9/11/2017 8:00 PM NIEKAMP ROB CARRASQUILLO Boys 14 & Under FIELD 2
Mon 9/11/2017 8:00 PM DEBELLA SUSAN SAUER Boys 12 & Under FIELD 4
Mon 9/11/2017 8:30 PM OZERSKY ERICA SIEBELS Girls 14 & Under FIELD 3G
Tue 9/12/2017 6:00 PM BAKER STU VINCENT Boys High School FIELD 1
Tue 9/12/2017 6:00 PM MEYER MICHAEL BUKOWSKY Boys 11 & Under FIELD 3
Tue 9/12/2017 6:00 PM LAPPIN AMY FLEXSENHAR Boys 9 & Under FIELD 4
Tue 9/12/2017 6:00 PM KIEFER MICHAEL CROKER Boys 8 & Under FIELD 5
Tue 9/12/2017 6:00 PM PIRRELLO CHRISTEN SCHULTE Boys 7 & Under -TRN FIELD 7
Tue 9/12/2017 8:00 PM WEAVER BILL BRADY Boys High School FIELD 1
Tue 9/12/2017 8:00 PM CURNUTTE JEFF METTER Boys 9 & Under FIELD 4
Tue 9/12/2017 8:00 PM MURPHY JEFFREY SCHORMANN Boys 13 & Under FIELD 6
Wed 9/13/2017 5:30 PM CLARK MIKE ELSTRO Girls 8 & Under FIELD 5G
Wed 9/13/2017 6:00 PM WEAVER JOSEPH BURNS Boys 9 & Under FIELD 4
Wed 9/13/2017 6:00 PM WEST RICK METZ Boys 13 & Under FIELD 6
Wed 9/13/2017 6:00 PM BUCHANAN CHRIS DOUGLAS Boys 6 & Under -TRN FIELD 8
Wed 9/13/2017 7:00 PM MILLER DESIREE ROBISON Girls 10 & Under FIELD 3G
Wed 9/13/2017 7:00 PM BONCZEK LUKE WOLF Girls 9 & Under FIELD 7G
Thu 9/14/2017 5:30 PM Adult Softball FIELD 3G
Thu 9/14/2017 6:00 PM SCHMITTGENS ANDREW BAKER Boys High School FIELD 1
Thu 9/14/2017 6:00 PM Adult Softball FIELD 2
Thu 9/14/2017 6:00 PM Adult Softball FIELD 3
Thu 9/14/2017 6:00 PM KRITCHELL JEFFREY SCHORMANN Boys 13 & Under FIELD 4
Thu 9/14/2017 6:00 PM SHEPARD JASON TRAMMEL Boys 8 & Under FIELD 5
Thu 9/14/2017 6:00 PM Adult Softball FIELD 6
Thu 9/14/2017 8:00 PM GORING BILL BRADY Boys High School FIELD 1
Fri 9/15/2017 6:00 PM HUDSON DAN SHARP Boys 13 & Under FIELD 2
Fri 9/15/2017 6:00 PM OLLAR ANN LOESING Boys 11 & Under FIELD 3
Fri 9/15/2017 6:00 PM ROBINSON SUSAN SAUER Boys 12 & Under FIELD 4
Fri 9/15/2017 6:00 PM METTER DANIEL BLACK Boys 9 & Under FIELD 5
Fri 9/15/2017 6:00 PM SEECK BEN RUCK Boys 13 & Under FIELD 6
Fri 9/15/2017 6:00 PM TRAMMEL ARON RAULS Boys 8 & Under FIELD 7
Fri 9/15/2017 8:00 PM KETCHERSIDE JOSEPH BURNS Boys 9 & Under FIELD 4
Fri 9/15/2017 8:00 PM LEWELLEN KENT MURPHY Boys 13 & Under FIELD 6
Sat 9/16/2017 10:00 AM TRAMMEL NOAH HERRIN Boys 11 & Under FIELD 4
Sat 9/16/2017 12:00 PM BEEMAN ROBERT LAPPIN Boys 9 & Under FIELD 5
Sat 9/16/2017 2:00 PM SAUER CRAIG WOODROW Boys 12 & Under FIELD 4
Sat 9/16/2017 2:00 PM MEYER DOUG HUDSON Boys 13 & Under FIELD 6
Sat 9/16/2017 2:00 PM DIERBERG SARAH KIEFER Boys 8 & Under FIELD 7
Sat 9/16/2017 4:00 PM WASSON PHILIP OZERSKY Girls 14 & Under FIELD 3G
Sat 9/16/2017 5:30 PM WASSON EDY FLAKE Girls 14 & Under FIELD 3G
Sat 9/16/2017 5:30 PM ROBB ROBIN BONCZEK Girls 9 & Under FIELD 7G
Sat 9/16/2017 7:00 PM NEUMANN ERICA SIEBELS Girls 14 & Under FIELD 3G
Sat 9/16/2017 7:00 PM BONCZEK MICHAEL ROBB Girls 9 & Under FIELD 7G
Sun 9/17/2017 12:00 PM 16U HS Game (EAA Umpires) FIELD 1
Sun 9/17/2017 12:00 PM HART SCOTT NIEKAMP Boys 14 & Under FIELD 2
Sun 9/17/2017 12:00 PM SKAGGS MICHAEL CURNUTTE Boys 9 & Under FIELD 3
Sun 9/17/2017 12:00 PM HERRIN ANN LOESING Boys 11 & Under FIELD 4
Sun 9/17/2017 12:00 PM LEWELLEN JEFFREY WEST Boys 13 & Under FIELD 6
Sun 9/17/2017 12:00 PM PIRRELLO DAVID KOSANKE Boys 7 & Under -TRN FIELD 7
Sun 9/17/2017 1:30 PM FLASCHAR LAURA BUNCH Boys 5 & Under -TRN FIELD 8
Sun 9/17/2017 2:00 PM 16U HS Game (EAA Umpires) FIELD 1
Sun 9/17/2017 2:00 PM BRAND AARON DOBSON Boys 14 & Under FIELD 2
Sun 9/17/2017 2:00 PM BUKOWSKY JASON TRAMMEL Boys 11 & Under FIELD 4
Sun 9/17/2017 2:00 PM SHARP TOM LUFT Boys 13 & Under FIELD 6
Sun 9/17/2017 2:00 PM RAULS SCOTT MORRISON Boys 8 & Under FIELD 7
Sun 9/17/2017 4:00 PM BAKER CARL SCHMITTGENS Boys High School FIELD 1
Sun 9/17/2017 4:00 PM LOCHMANN ROB CARRASQUILLO Boys 14 & Under FIELD 2
Sun 9/17/2017 4:00 PM NEUMANN MARK WASSON Girls 14 & Under FIELD 3G
Sun 9/17/2017 4:00 PM OLLAR JASON TRAMMEL Boys 11 & Under FIELD 4
Sun 9/17/2017 4:00 PM ROBISON RON MORETTI Girls 10 & Under FIELD 5G
Sun 9/17/2017 4:00 PM MURPHY BEN RUCK Boys 13 & Under FIELD 6
Sun 9/17/2017 4:30 PM DOUGLAS JUDY HERBST Boys 6 & Under -TRN FIELD 8
Sun 9/17/2017 5:30 PM SIEBELS ROBERT KRAEMER Girls 14 & Under FIELD 3G
Sun 9/17/2017 5:30 PM CONSOLINO MICHAEL BOGAD Girls 10 & Under FIELD 5G
Sun 9/17/2017 5:30 PM BONCZEK RACHEL MEIER Girls 9 & Under FIELD 7G
Sun 9/17/2017 6:00 PM BELVAL BRAD COOK Boys 10 & Under FIELD 4
Sun 9/17/2017 6:00 PM RUCK JEFFREY WEST Boys 13 & Under FIELD 6
Mon 9/18/2017 6:00 PM SCHMITTGENS STU VINCENT Boys High School FIELD 1
Mon 9/18/2017 6:00 PM NIEKAMP JUSTIN BOBBITT Boys 14 & Under FIELD 2
Mon 9/18/2017 6:00 PM METZ JOE KRITCHELL Boys 13 & Under FIELD 4
Mon 9/18/2017 6:00 PM METTER CHAD SLOAN Boys 9 & Under FIELD 5
Mon 9/18/2017 6:00 PM MCEVOY BRAD COOK Boys 10 & Under FIELD 6
Mon 9/18/2017 6:00 PM RAUCH CHRISTEN SCHULTE Boys 7 & Under -TRN FIELD 7
Mon 9/18/2017 8:00 PM WEAVER JACKSON VAN IWAARDEN Boys High School FIELD 1
Mon 9/18/2017 8:00 PM HART DAVID LOCHMANN Boys 14 & Under FIELD 2
Tue 9/19/2017 6:00 PM VINCENT JACKSON VAN IWAARDEN Boys High School FIELD 1
Tue 9/19/2017 6:00 PM HUDSON BEN RUCK Boys 13 & Under FIELD 2
Tue 9/19/2017 6:00 PM AHRENS TOM KOMAR Boys 10 & Under FIELD 3
Tue 9/19/2017 6:00 PM SAUER MICHAEL ROBINSON Boys 12 & Under FIELD 4
Tue 9/19/2017 8:00 PM BUKOWSKY TROY OLLAR Boys 11 & Under FIELD 3
Wed 9/20/2017 5:30 PM NEUMANN ANNE CONSOLINO Girls 10 & Under FIELD 5G
Wed 9/20/2017 6:00 PM DOBSON MIKE BUCHHEIT Boys 14 & Under FIELD 1
Wed 9/20/2017 6:00 PM BRAND CHARLES BRIGGS Boys 14 & Under FIELD 2
Wed 9/20/2017 6:00 PM TRAMMEL ANN LOESING Boys 11 & Under FIELD 4
Wed 9/20/2017 6:00 PM WEST BRIAN SEECK Boys 13 & Under FIELD 6
Thu 9/21/2017 5:30 PM Adult Softball FIELD 3G
Thu 9/21/2017 6:00 PM VINCENT ANDREW BAKER Boys High School FIELD 1
Thu 9/21/2017 6:00 PM Adult Softball FIELD 2
Thu 9/21/2017 6:00 PM Adult Softball FIELD 3
Thu 9/21/2017 6:00 PM Adult Softball FIELD 4
Thu 9/21/2017 6:00 PM LAPPIN ROBYN WEAVER Boys 9 & Under FIELD 5
Thu 9/21/2017 6:00 PM Adult Softball FIELD 6
Fri 9/22/2017 6:00 PM MANN BRYAN MCEVOY Boys 10 & Under FIELD 3
Fri 9/22/2017 6:00 PM FLEXSENHAR JOSEPH BURNS Boys 9 & Under FIELD 4
Fri 9/22/2017 6:00 PM CURNUTTE CHAD SLOAN Boys 9 & Under FIELD 5
Fri 9/22/2017 6:00 PM LUFT BEN RUCK Boys 13 & Under FIELD 6
Fri 9/22/2017 6:00 PM KETCHERSIDE ROBYN WEAVER Boys 9 & Under FIELD 7
Fri 9/22/2017 8:00 PM SHARP CLINT MEYER Boys 13 & Under FIELD 4
Sat 9/23/2017 8:00 AM GMB FIELD 1
Sat 9/23/2017 8:00 AM GMB FIELD 2
Sat 9/23/2017 8:00 AM GMB FIELD 3
Sat 9/23/2017 8:00 AM GMB FIELD 3G
Sat 9/23/2017 8:00 AM GMB FIELD 4
Sat 9/23/2017 8:00 AM GMB FIELD 5
Sat 9/23/2017 8:00 AM GMB FIELD 5G
Sat 9/23/2017 8:00 AM GMB FIELD 6
Sat 9/23/2017 8:00 AM GMB FIELD 7
Sat 9/23/2017 8:00 AM GMB FIELD 7G
Sun 9/24/2017 8:00 AM GMB FIELD 1
Sun 9/24/2017 8:00 AM GMB FIELD 2
Sun 9/24/2017 8:00 AM GMB FIELD 3
Sun 9/24/2017 8:00 AM GMB FIELD 3G
Sun 9/24/2017 8:00 AM GMB FIELD 4
Sun 9/24/2017 8:00 AM GMB FIELD 5
Sun 9/24/2017 8:00 AM GMB FIELD 5G
Sun 9/24/2017 8:00 AM GMB FIELD 6
Sun 9/24/2017 8:00 AM GMB FIELD 7
Sun 9/24/2017 8:00 AM GMB FIELD 7G
Mon 9/25/2017 5:30 PM HAILS ROBIN BONCZEK Girls 12 & Under FIELD 3G
Mon 9/25/2017 6:00 PM BUCHHEIT TODD BRAND Boys 14 & Under FIELD 2
Mon 9/25/2017 6:00 PM MCEVOY CHRISTEN SCHULTE Boys 10 & Under FIELD 4
Mon 9/25/2017 6:00 PM SHEPARD SCOTT MORRISON Boys 8 & Under FIELD 5
Mon 9/25/2017 6:00 PM RUCK JEFFREY WEST Boys 13 & Under FIELD 6
Mon 9/25/2017 6:00 PM PIRRELLO LANCE MOWRY Boys 7 & Under -TRN FIELD 7
Mon 9/25/2017 6:00 PM BUNCH JUSTIN BOTTORFF Boys 5 & Under -TRN FIELD 8
Mon 9/25/2017 7:00 PM BONCZEK KENYON HAILS Girls 12 & Under FIELD 3G
Mon 9/25/2017 8:00 PM DOBSON CHARLES BRIGGS Boys 14 & Under FIELD 2
Mon 9/25/2017 8:00 PM DEBELLA MICHAEL ROBINSON Boys 12 & Under FIELD 4
Mon 9/25/2017 8:30 PM OZERSKY ROBERT KRAEMER Girls 14 & Under FIELD 3G
Tue 9/26/2017 6:00 PM VAN IWAARDEN STU VINCENT Boys High School FIELD 1
Tue 9/26/2017 6:00 PM NIEKAMP CHARLES BRIGGS Boys 14 & Under FIELD 2
Tue 9/26/2017 6:00 PM SAUER CHRIS DEBELLA Boys 12 & Under FIELD 4
Wed 9/27/2017 5:30 PM MILLER SUSAN HERRMANN Girls 10 & Under FIELD 3G
Wed 9/27/2017 5:30 PM ROBISON TODD RASMUSSEN Girls 10 & Under FIELD 5G
Wed 9/27/2017 5:30 PM CLARK KEVIN FISHER Girls 8 & Under FIELD 7G
Wed 9/27/2017 6:00 PM LOCHMANN TODD BRAND Boys 14 & Under FIELD 2
Wed 9/27/2017 6:00 PM WOODROW ROB AMLONG Boys 12 & Under FIELD 4
Wed 9/27/2017 6:00 PM KRITCHELL BEN RUCK Boys 13 & Under FIELD 6
Wed 9/27/2017 7:00 PM MEIER LUKE WOLF Girls 9 & Under FIELD 7G
Wed 9/27/2017 8:00 PM GORING JACKSON VAN IWAARDEN Boys High School FIELD 1
Wed 9/27/2017 8:00 PM CARRASQUILLO AARON DOBSON Boys 14 & Under FIELD 2
Wed 9/27/2017 8:00 PM LUFT DOUG HUDSON Boys 13 & Under FIELD 4
Wed 9/27/2017 8:00 PM SEECK RICK METZ Boys 13 & Under FIELD 6
Wed 9/27/2017 8:30 PM NEUMANN ROBERT KRAEMER Girls 14 & Under FIELD 3G
Thu 9/28/2017 5:30 PM Adult Softball FIELD 3G
Thu 9/28/2017 6:00 PM VINCENT ANDREW BAKER Boys High School FIELD 1
Thu 9/28/2017 6:00 PM Adult Softball FIELD 2
Thu 9/28/2017 6:00 PM Adult Softball FIELD 3
Thu 9/28/2017 6:00 PM Adult Softball FIELD 4
Thu 9/28/2017 6:00 PM Adult Softball FIELD 6
Thu 9/28/2017 6:00 PM RYAN PAUL BEEMAN Boys 9 & Under FIELD 7
Thu 9/28/2017 8:00 PM BRADY DAN GORING Boys High School FIELD 1
Fri 9/29/2017 6:00 PM LUFT BRAD ARGETSINGER Boys 13 & Under FIELD 2
Fri 9/29/2017 6:00 PM MANN ANDY BELVAL Boys 10 & Under FIELD 3
Fri 9/29/2017 6:00 PM MEYER ANN LOESING Boys 11 & Under FIELD 4
Fri 9/29/2017 6:00 PM KETCHERSIDE AMY FLEXSENHAR Boys 9 & Under FIELD 5
Fri 9/29/2017 6:00 PM AHRENS BRYAN MCEVOY Boys 10 & Under FIELD 6
Fri 9/29/2017 6:00 PM WEAVER TRENT RYAN Boys 9 & Under FIELD 7
Fri 9/29/2017 8:00 PM LUFT CLINT MEYER Boys 13 & Under FIELD 2
Fri 9/29/2017 8:00 PM ROBINSON ROB AMLONG Boys 12 & Under FIELD 4
Fri 9/29/2017 8:00 PM RUCK BRAD ARGETSINGER Boys 13 & Under FIELD 6
Sat 9/30/2017 8:00 AM GMB FIELD 1
Sat 9/30/2017 8:00 AM GMB FIELD 2
Sat 9/30/2017 8:00 AM GMB FIELD 3
Sat 9/30/2017 8:00 AM GMB FIELD 3G
Sat 9/30/2017 8:00 AM GMB FIELD 4
Sat 9/30/2017 8:00 AM GMB FIELD 5
Sat 9/30/2017 8:00 AM GMB FIELD 5G
Sat 9/30/2017 8:00 AM GMB FIELD 6
Sat 9/30/2017 8:00 AM GMB FIELD 7
Sat 9/30/2017 8:00 AM GMB FIELD 7G
Sun 10/1/2017 8:00 AM GMB FIELD 1
Sun 10/1/2017 8:00 AM GMB FIELD 2
Sun 10/1/2017 8:00 AM GMB FIELD 3
Sun 10/1/2017 8:00 AM GMB FIELD 3G
Sun 10/1/2017 8:00 AM GMB FIELD 4
Sun 10/1/2017 8:00 AM GMB FIELD 5
Sun 10/1/2017 8:00 AM GMB FIELD 5G
Sun 10/1/2017 8:00 AM GMB FIELD 6
Sun 10/1/2017 8:00 AM GMB FIELD 7
Sun 10/1/2017 8:00 AM GMB FIELD 7G
Sun 10/1/2017 1:30 PM DOUGLAS PRESTON GROSS Boys 6 & Under -TRN FIELD 8
Sun 10/1/2017 6:00 PM FLASCHAR DAVID KOSANKE Boys 5 & Under -TRN FIELD 8
Mon 10/2/2017 5:30 PM NEUMANN DESIREE ROBISON Girls 10 & Under FIELD 3G
Mon 10/2/2017 6:00 PM CARRASQUILLO CHARLES BRIGGS Boys 14 & Under FIELD 2
Mon 10/2/2017 6:00 PM RYAN ROBERT LAPPIN Boys 9 & Under FIELD 4
Mon 10/2/2017 6:00 PM MORRISON ARON RAULS Boys 8 & Under FIELD 5
Mon 10/2/2017 6:00 PM BELVAL CHRISTEN SCHULTE Boys 10 & Under FIELD 6
Mon 10/2/2017 6:00 PM DIERBERG DAN FLICKINGER Boys 8 & Under FIELD 7
Mon 10/2/2017 6:00 PM BUCHANAN CHRIS DOUGLAS Boys 6 & Under -TRN FIELD 8
Mon 10/2/2017 7:00 PM WASSON ROBERT KRAEMER Girls 14 & Under FIELD 3G
Mon 10/2/2017 8:00 PM VAN IWAARDEN DAN GORING Boys High School FIELD 1
Mon 10/2/2017 8:00 PM LOCHMANN AARON DOBSON Boys 14 & Under FIELD 2
Mon 10/2/2017 8:00 PM RUCK DAN SHARP Boys 13 & Under FIELD 6
Mon 10/2/2017 8:30 PM NEUMANN PHILIP OZERSKY Girls 14 & Under FIELD 3G
Tue 10/3/2017 6:00 PM RUCK BEN RUCK Boys 13 & Under FIELD 2
Tue 10/3/2017 6:00 PM BUKOWSKY CLINT MEYER Boys 11 & Under FIELD 3
Tue 10/3/2017 6:00 PM ROBINSON TODD BERTCHUME Boys 12 & Under FIELD 4
Tue 10/3/2017 6:00 PM LAPPIN JOSEPH BURNS Boys 9 & Under FIELD 5
Tue 10/3/2017 6:00 PM RAUCH TARA SOUCEK Boys 7 & Under -TRN FIELD 7
Wed 10/4/2017 5:30 PM OZERSKY EDY FLAKE Girls 14 & Under FIELD 3G
Wed 10/4/2017 6:00 PM NIEKAMP AARON DOBSON Boys 14 & Under FIELD 2
Wed 10/4/2017 6:00 PM LEWELLEN BRIAN SEECK Boys 13 & Under FIELD 4
Wed 10/4/2017 6:00 PM MURPHY JOE KRITCHELL Boys 13 & Under FIELD 6
Wed 10/4/2017 7:00 PM HAILS JAMES SCHNARR Girls 12 & Under FIELD 3G
Wed 10/4/2017 7:00 PM CONSOLINO RON MORETTI Girls 10 & Under FIELD 7G
Wed 10/4/2017 8:00 PM VINCENT DAN GORING Boys High School FIELD 1
Wed 10/4/2017 8:00 PM BUCHHEIT DAVID LOCHMANN Boys 14 & Under FIELD 2
Wed 10/4/2017 8:00 PM RUCK TOM LUFT Boys 13 & Under FIELD 6
Thu 10/5/2017 6:00 PM RUCK BEN RUCK Boys 13 & Under FIELD 6
Fri 10/6/2017 6:00 PM RUCK JOHNNY LEWELLEN Boys 13 & Under FIELD 2
Fri 10/6/2017 6:00 PM MANN BRAD COOK Boys 10 & Under FIELD 3
Fri 10/6/2017 6:00 PM BEEMAN AMY FLEXSENHAR Boys 9 & Under FIELD 4
Fri 10/6/2017 6:00 PM SHARP BRAD ARGETSINGER Boys 13 & Under FIELD 6
Fri 10/6/2017 6:00 PM MOWRY JOSH KRANAWETTER Boys 7 & Under -TRN FIELD 7
Fri 10/6/2017 8:00 PM LEWELLEN RICK METZ Boys 13 & Under FIELD 6
Sat 10/7/2017 12:00 PM BUCHHEIT SCOTT NIEKAMP Boys 14 & Under FIELD 2
Sat 10/7/2017 2:00 PM DOBSON NATHAN HART Boys 14 & Under FIELD 2
Sat 10/7/2017 2:00 PM RUCK RICK METZ Boys 13 & Under FIELD 4
Sat 10/7/2017 4:00 PM SIEBELS EDY FLAKE Girls 14 & Under FIELD 3G
Sat 10/7/2017 4:00 PM MEIER SHAWN LUESSE Girls 9 & Under FIELD 7G
Sat 10/7/2017 5:30 PM BONCZEK SHAWN LUESSE Girls 9 & Under FIELD 7G
Sat 10/7/2017 8:00 PM RUCK BRAD ARGETSINGER Boys 13 & Under FIELD 6
Sun 10/8/2017 12:00 PM HART ROB CARRASQUILLO Boys 14 & Under FIELD 2
Sun 10/8/2017 12:00 PM CURNUTTE DANIEL BLACK Boys 9 & Under FIELD 4
Sun 10/8/2017 12:00 PM SKAGGS CHAD SLOAN Boys 9 & Under FIELD 5
Sun 10/8/2017 2:00 PM AHRENS STEVE MANN Boys 10 & Under FIELD 3
Sun 10/8/2017 2:00 PM SEECK JOE KRITCHELL Boys 13 & Under FIELD 6
Sun 10/8/2017 2:00 PM KIEFER KERRY MALLINCKRODT Boys 8 & Under FIELD 7
Sun 10/8/2017 4:00 PM SCHMITTGENS ANDREW BAKER Boys High School FIELD 1
Sun 10/8/2017 4:00 PM BONCZEK KENYON HAILS Girls 12 & Under FIELD 3G
Sun 10/8/2017 4:00 PM KRITCHELL JOHNNY LEWELLEN Boys 13 & Under FIELD 6
Sun 10/8/2017 5:30 PM HAILS JAMES SCHNARR Girls 12 & Under FIELD 3G
Sun 10/8/2017 5:30 PM CONSOLINO DESIREE ROBISON Girls 10 & Under FIELD 5G
Sun 10/8/2017 5:30 PM ROBB RACHEL MEIER Girls 9 & Under FIELD 7G
Sun 10/8/2017 6:00 PM MURPHY BEN RUCK Boys 13 & Under FIELD 6
Mon 10/9/2017 6:00 PM RUCK TOM LUFT Boys 13 & Under FIELD 2
Mon 10/9/2017 6:00 PM DEBELLA TODD BERTCHUME Boys 12 & Under FIELD 4
Mon 10/9/2017 6:00 PM DIERBERG MICHAEL CROKER Boys 8 & Under FIELD 5
Mon 10/9/2017 6:00 PM RUCK CLINT MEYER Boys 13 & Under FIELD 6
Mon 10/9/2017 6:00 PM MOWRY TARA SOUCEK Boys 7 & Under -TRN FIELD 7
Mon 10/9/2017 7:00 PM BONCZEK JAMES SCHNARR Girls 12 & Under FIELD 3G
Tue 10/10/2017 6:00 PM MCEVOY STEVE MANN Boys 10 & Under FIELD 3
Tue 10/10/2017 6:00 PM HERRIN CLINT MEYER Boys 11 & Under FIELD 4
Wed 10/11/2017 7:00 PM MILLER ANNE CONSOLINO Girls 10 & Under FIELD 5G
Thu 10/12/2017 6:00 PM BAKER STU VINCENT Boys High School FIELD 1
Fri 10/13/2017 12:00 AM GMB-Skills Competition FIELD 5
Fri 10/13/2017 12:00 AM GMB-Skills Competition FIELD 5G
Fri 10/13/2017 12:00 AM GMB-Skills Competition FIELD 6
Fri 10/13/2017 12:00 AM GMB-Skills Competition FIELD 7
Fri 10/13/2017 12:00 AM GMB-Skills Competition FIELD 7G
Sat 10/14/2017 8:00 AM GMB FIELD 1
Sat 10/14/2017 8:00 AM GMB FIELD 2
Sat 10/14/2017 8:00 AM GMB FIELD 3
Sat 10/14/2017 8:00 AM GMB FIELD 3G
Sat 10/14/2017 8:00 AM GMB FIELD 4
Sat 10/14/2017 8:00 AM GMB FIELD 5
Sat 10/14/2017 8:00 AM GMB FIELD 5G
Sat 10/14/2017 8:00 AM GMB FIELD 6
Sat 10/14/2017 8:00 AM GMB FIELD 7
Sat 10/14/2017 8:00 AM GMB FIELD 7G
Sun 10/15/2017 8:00 AM GMB FIELD 1
Sun 10/15/2017 8:00 AM GMB FIELD 2
Sun 10/15/2017 8:00 AM GMB FIELD 3
Sun 10/15/2017 8:00 AM GMB FIELD 3G
Sun 10/15/2017 8:00 AM GMB FIELD 4
Sun 10/15/2017 8:00 AM GMB FIELD 5
Sun 10/15/2017 8:00 AM GMB FIELD 5G
Sun 10/15/2017 8:00 AM GMB FIELD 6
Sun 10/15/2017 8:00 AM GMB FIELD 7
Sun 10/15/2017 8:00 AM GMB FIELD 7G
Thu 10/19/2017 8:00 AM EAA Fall Classic FIELD 1
Thu 10/19/2017 8:00 AM EAA Fall Classic FIELD 2
Thu 10/19/2017 8:00 AM EAA Fall Classic FIELD 3
Thu 10/19/2017 8:00 AM EAA Fall Classic FIELD 3G
Thu 10/19/2017 8:00 AM EAA Fall Classic FIELD 4
Thu 10/19/2017 8:00 AM EAA Fall Classic FIELD 5
Thu 10/19/2017 8:00 AM EAA Fall Classic FIELD 5G
Thu 10/19/2017 8:00 AM EAA Fall Classic FIELD 6
Thu 10/19/2017 8:00 AM EAA Fall Classic FIELD 7
Thu 10/19/2017 8:00 AM EAA Fall Classic FIELD 7G
Fri 10/20/2017 8:00 AM EAA Fall Classic FIELD 1
Fri 10/20/2017 8:00 AM EAA Fall Classic FIELD 2
Fri 10/20/2017 8:00 AM EAA Fall Classic FIELD 3
Fri 10/20/2017 8:00 AM EAA Fall Classic FIELD 3G
Fri 10/20/2017 8:00 AM EAA Fall Classic FIELD 4
Fri 10/20/2017 8:00 AM EAA Fall Classic FIELD 5
Fri 10/20/2017 8:00 AM EAA Fall Classic FIELD 5G
Fri 10/20/2017 8:00 AM EAA Fall Classic FIELD 6
Fri 10/20/2017 8:00 AM EAA Fall Classic FIELD 7
Fri 10/20/2017 8:00 AM EAA Fall Classic FIELD 7G
Sat 10/21/2017 8:00 AM EAA Fall Classic FIELD 1
Sat 10/21/2017 8:00 AM EAA Fall Classic FIELD 2
Sat 10/21/2017 8:00 AM EAA Fall Classic FIELD 3
Sat 10/21/2017 8:00 AM EAA Fall Classic FIELD 3G
Sat 10/21/2017 8:00 AM EAA Fall Classic FIELD 4
Sat 10/21/2017 8:00 AM EAA Fall Classic FIELD 5
Sat 10/21/2017 8:00 AM EAA Fall Classic FIELD 5G
Sat 10/21/2017 8:00 AM EAA Fall Classic FIELD 6
Sat 10/21/2017 8:00 AM EAA Fall Classic FIELD 7
Sat 10/21/2017 8:00 AM EAA Fall Classic FIELD 7G
Sun 10/22/2017 8:00 AM EAA Fall Classic FIELD 1
Sun 10/22/2017 8:00 AM EAA Fall Classic FIELD 2
Sun 10/22/2017 8:00 AM EAA Fall Classic FIELD 3
Sun 10/22/2017 8:00 AM EAA Fall Classic FIELD 3G
Sun 10/22/2017 8:00 AM EAA Fall Classic FIELD 4
Sun 10/22/2017 8:00 AM EAA Fall Classic FIELD 5
Sun 10/22/2017 8:00 AM EAA Fall Classic FIELD 5G
Sun 10/22/2017 8:00 AM EAA Fall Classic FIELD 6
Sun 10/22/2017 8:00 AM EAA Fall Classic FIELD 7
Sun 10/22/2017 8:00 AM EAA Fall Classic FIELD 7G